fbpx
Microsoft предупредува дека 1 милион компјутери се сеуште подлежни на големи безбедносни закани за Windows

Microsoft предупредува дека 1 милион компјутери се сеуште подлежни на големи безбедносни закани за Windows

Овој веб сајт користи "колачиња" (cookies) за да го подобри Вашето искуство. Со самото користење на веб сајтот Вие се согласувате со нашата Политика на Колачиња. Прифаќам Повеќе

error: Содржината е заштитена!