fbpx

Alatech Прегледи

9.5

Alatech Rating

Перф.

9

Дизајн

9

Батерија

10

Камера

9

iPhone XS

За цело едно скалило над iPhone X.

9.3

Alatech Rating

Перф.

10

Дизајн

9

Батерија

10

Камера

9

Galaxy S10

Eден од најдобрите телефони за 2019

9.0

Alatech Rating

Перф.

10

Дизајн

8

Батерија

10

Камера

8

iPhone XR

Најобоениот iPhone X на Apple е воедно најевтиниот од моделите за 2018

9.0

Alatech Rating

Перф.

9

Дизајн

9

Батерија

10

Камера

9

Samsung Galaxy Note 9

Телефон на Samsung "за сè", но...

iPhone XS Max

8.9

Alatech Rating

Перф.

10

Дизајн

9

Батерија

8

Камера

9

iPhone XS Max

Огромен екран за телефон со огромна цена

8.9

Alatech Rating

Перф.

9

Дизајн

9.5

Батерија

9.5

Камера

8

OnePlus 7

Дизајниран да Ве натера да сакате да го купите OnePlus 7 Pro.

8.8

Alatech Rating

Перф.

8

Дизајн

8

Батерија

9

Камера

9

Google Pixel 3

Google ја вгради најдобрата камера во Android телефон која доаѓа со сериозно напредната вештачка интелигенција.

8.8

Alatech Rating

Перф.

9

Дизајн

9

Батерија

10

Камера

8

Samsung Galaxy S9 Plus

Исто моќен колку Galaxy Note 9, само со пониска цена и без пенкало.

8.8

Alatech Rating

Перф.

9

Дизајн

9

Батерија

10

Камера

8

Xiaomi Mi 8

Предводник во групата на средна класа телефони оваа година – Xiaomi Mi 8.

8.7

Alatech Rating

Перф.

8

Дизајн

8

Батерија

9

Камера

8

OnePlus 6T

Запознајте го најнапредниот телефон на OnePlus

8.7

Alatech Rating

Перф.

9

Дизајн

8

Батерија

9

Камера

8

LG V40 ThinQ

Нов ривал на Note 9 со дури ПЕТ камери за најразлично фотографирање

8.7

Alatech Rating

Перф.

8

Дизајн

8

Батерија

10

Камера

9

Huawei Mate 10 Pro

Huawei Mate 10 Pro е префинет уред, и благодарение на издавањето на P20, сега доаѓа со многу привлечна цена.

8.6

Alatech Rating

Перф.

8

Дизајн

9

Батерија

8

Камера

8

Samsung Galaxy S9

Одличен телефон, но многу лошо време за да го купите...

8.5

Alatech Rating

Перф.

9

Дизајн

9

Батерија

8

Камера

7

Apple iPad Pro 2018

Дали може да го замени Вашиот лаптоп?

8.5

Alatech Rating

Перф.

8

Дизајн

8

Батерија

8

Камера

8

OnePlus 6

Неверојатна брзина и перформанси за многу пониска цена од најголемите конкуренти.

8.5

Alatech Rating

Перф.

8

Дизајн

8

Батерија

8

Камера

8

Huawei P20 Pro

Трите камери на Huawei P20 Pro креираат неверојатни фотографии кои го носат на врвот овој модел.

8.2

Alatech Rating

Перф.

9

Дизајн

8

Батерија

10

Камера

7

Razer Phone 2

Гејмерски телефон кој вистински ќе ги фасцинира гејмерите во светот!

7.5

Alatech Rating

Перф.

8

Дизајн

9

Батерија

9

Камера

8

Oppo Find X

Oppo Find X: Најинтересниот смарт телефон на светот

Бонус

10.0

Alatech Rating

Перф.

10

Дизајн

10

Батерија

10

Камера

10

Apple Watch 4

Најдобриот продукт на Apple не е iPhone, туку Apple Watch

Овој веб сајт користи "колачиња" (cookies) за да го подобри Вашето искуство. Со самото користење на веб сајтот Вие се согласувате со нашата Политика на Колачиња. Прифаќам Повеќе

error: Содржината е заштитена!