fbpx
Samsung патентира нов дизајн – паметен телефон со двојно превиткување

Samsung патентира нов дизајн – паметен телефон со двојно превиткување

Овој веб сајт користи "колачиња" (cookies) за да го подобри Вашето искуство. Со самото користење на веб сајтот Вие се согласувате со нашата Политика на Колачиња. Прифаќам Повеќе

error: Содржината е заштитена!