fbpx
Samsung претстави нов сензор од 108 мегапиксели

Samsung претстави нов сензор од 108 мегапиксели

Овој веб сајт користи "колачиња" (cookies) за да го подобри Вашето искуство. Со самото користење на веб сајтот Вие се согласувате со нашата Политика на Колачиња. Прифаќам Повеќе

error: Содржината е заштитена!